04 grudnia 2022
ślady natury

Oprawa graficzna i zdjęcia @dobry.koncept

Lustro Paprocie (12004)

Cena 320 zł 

 

Lustro z reliefem Paprocie

Opis produktu

 

Lustro w ramie z reliefem botanicxznym, ręcznie zrobionej i ręcznie pomalowanej, średnica ok. 38 cm. Element lustrzany o średnicy 19cm, w kolorze srebrnym, powierzchnia gładka. Rama zawiera ślad prawdziwej rośliny, ale nie zawiera samej rośliny. Obraz liści paproci został wykonany specjalną techniką bazującą na glinie i gipsie ceramicznym, dodatkowo wzbogaconą pomysłami naszej pracowni. Efektem jest realistyczny obraz z wypukłym elementem ozdobnym. 

Taki relief jest oryginalną, niepowtarzalną dekoracją na ścianę, upiększając i podnosząc jakość życia. Każdy z produktów posiada mocowania na plecach, umożliwiając powieszenie na ścianie. Reliefy są zabezpieczone woskiem, można je odkurzyć wilgotną szmatką.

Produkt jest wykonany ręcznie i może zawierać drobne nierówności, może też nie być idealnie symetryczny. Nie jest to wadą produktu.  

Z powodu wrażliwości materiału na uderzenia, nie decydujemy się na jego dostarczenie za pomocą przesyłki kurierskiej. Po wcześniejszych ustaleniach (proszę o informację mailową), umówimy się na dogodny termin i miejsce odbioru osobistego. 

Bestsellery