ślady natury

O nas

Oprawa graficzna i zdjęcia @dobry.koncept

Witajcie!

Dziękujemy, że nas odwiedzacie.

 

Cieszymy się, że będziemy mogli podzielić się z Wami unikalnym spojrzeniem na świat przyrody.

 

Ślady Natury to projekt istniejący od 2019 roku - jest skutkiem naszej fascynacji otaczającym światem zieleni. Fascynacja ta przerodziła się w szereg oryginalnych, ręcznie robionych dzieł sztuki. 

Część z nich zawiera drobne elementy botaniczne (np. biżuteria), inne zawierają ich obrazy (odciski), zatrzymując tę jedną nieuchwytną chwilę na zawsze. Tak powstają reliefy, które pod postacią luster, zegarów i wieszaków będą dekorować Wasze przestrzenie i życie, dodając do niego artystycznej nuty.

 

Większość z nich jest absolutnie niepowtarzalna, nie ma drugiej takiej rzeczy na świecie. Próba powtórzenia takiej twórczości zawsze kończy się powstaniem kolejnego dzieła, często zaskakując Nas samych.

 

Jesteśmy producentami/wytwórcami większości asortymentu w sklepie Śladów Natury. Niektóre powstają na nasze zlecenie i zapotrzebowanie w innych specjalistycznych pracowniach, np. polskie półprodukty do wyrobów biżuteryjnych. Większość z nich jest srebrna (próba 925), niektóre zawierają dodatkową warstwę złota pokrywającą srebro.

Ta część klasycznej szlachetności z połączeniem naszej pasji daje w efekcie produkt, który wg naszych zamierzeń ma być najwyższej jakości.

 

Z szacunku do przyrody i z nieustającej troski o naszą planetę przygotowaliśmy dla was ozdobne opakowania w stylu eko, które pomogą Wam w przygotowaniu nietuzinkowego prezentu.
Jeśli będziemy mogli uczestniczyć w zorganizowaniu takiej niespodzianki, to dodatkowo zwiększy naszą radość tworzenia.