04 grudnia 2022
ślady natury

Oprawa graficzna i zdjęcia @dobry.koncept

Relief  Polska Łąka nr 1 (12018)

Cena 650 zł 

 

Relief z uwiecznionymi roślinami z polskiej łąki, drewniana rama.

Opis produktu

 

Wykonany ręcznie relief z motywem roślin z polskiej łąk w kolorach zimowych, wymiary ok. 60x40cm. Relief zawiera ślad prawdziwej roślin wraz ze wszystkimi jej detalami anatomicznymi, ale nie zawiera samej rośliny. Obraz roślin z polskiej łąki został wykonany specjalną techniką bazującą na glinie i gipsie ceramicznym, dodatkowo wzbogaconą pomysłami naszej pracowni. Efektem jest realistyczny obraz z wypukłym elementem ozdobnym. 

Taki relief jest oryginalną, niepowtarzalną dekoracją na ścianę, upiększając i podnosząc jakość życia. Każdy z produktów posiada mocowania na plecach, umożliwiając powieszenie na ścianie. Reliefy są zabezpieczone woskiem, można je odkurzyć wilgotną szmatką.

Produkt jest wykonany ręcznie i może zawierać drobne nierówności, może też nie być idealnie symetryczny. Nie jest to wadą produktu. 

UWAGA: Relief  Polska Łąka nr 1, nr 2 i nr 3 można łączyć w tryptyk lub dyptyk.

Z powodu wrażliwości materiału na uderzenia, nie decydujemy się na jego dostarczenie za pomocą przesyłki kurierskiej. Po wcześniejszych ustaleniach (proszę o informację mailową), umówimy się na dogodny termin i miejsce odbioru osobistego.  

Bestsellery