ślady natury

Dziękujemy, że wybrałeś biżuterię naszej pracowni!

 

Biżuteria Ślady Natury do połączenie zachowanych w żywicy naturalnych roślin oraz srebra, drewna i metali. Każdy produkt cechuje unikatowość rękodzieła- może nieznacząco różnić się wymiarem, odcieniem, kształtem.

 

Aby biżuteria na długo cieszyła nas swoim pięknem zapoznaj się z kilkoma ważnymi zaleceniami:

 

1. Noś biżuterię unikając dotykania żywicy bezpośrednio ze skórą (wyjątkiem są wszystkie wyroby z "plecami" ze srebra i miękkiego filcu). Żywica może reagować matowieniem na kontakt z perfumami i potem.

 

2. Nie przechowuj biżuterii luzem z innymi twardymi przedmiotami lub w łazience (duża wilgotność). Znajdź dla niej osobne opakowanie (lub skorzystaj z dostępnych opakowań Ślady Natury). Żywica i srebro nie lubią wilgotnego środowiska i bezpośredniego kontaktu z kosmetykami i perfumami. 

 

3. Żywicę można umyć (np. delikatnym mydłem w płynie), jednak po umyciu natychmiast odsącz z wody i osusz ją miękką ściereczką.

 

4. Tak jak na szkle, z upływem czasu, na żywicy mogą powstać delikatne rysy. Unikaj ocierania biżuterii o twarde elementy garderoby (guziki, suwaki zamka itp.). Zdejmij ją przed pracami domowymi, myciem oraz snem.

 

5. Od czasu do czasu poleruj z odrobiną wazeliny oraz przetrzyj suchą ściereczką.

 

Ciesz się wyjątkowym i unikatowym produktem jak najdłużej!

Zalecenia pielęgnacyjne

Oprawa graficzna i zdjęcia @dobry.koncept